Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Otwarty codziennie:
pon - sob: 16:00 - 01:00*
nd: 16:00- 24:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Arkona
05 / 10 / 2018 — 18:30

Arkona

otwarcie bram: 18:30 start koncertu: 19:00

Knock Out Productions prezentuje sześć koncertów grupy Arkona w PolsceRosyjscy folk metalowcy przyjadą do naszego kraju promować swój  najnowszy album „Khram”, który ukazał się na początku 2018 roku dzięki  Napalm Records.Zapraszamy na koncerty:21 września (piątek) 2018 – Poznań „U Bazyla”22 września (sobota) 2018 – Wrocław „Pralnia”23 września (niedziela) 2018 – Szczecin „Peron 5”5 października (piątek) 2018 – Kraków „Kwadrat”6 października (sobota) 2018 – Gdańsk „B90”7 października (niedziela) 2018 – Warszawa „Proxima”
Bilety na koncerty dostępne od piątku 22 czerwca o godzinie 10:00 na  https://sklep.knockoutprod.net oraz https://tickets.soundrive.pl  (Gdańsk).
✅ ARKONA (Rosja) pagan folk metal:Na szczeblu politycznym relacje polsko-rosyjskie bywają różne z tendencją do trudnych, na szczęście nie przekładają się one na muzykę. Dowodem na to, chociażby rosyjska Arkona, która regularnie nawiedza Polskę z koncertami i jest u nas doskonale przyjmowana przez coraz liczniejsze grono fanów. Kolejny, jesienny przyjazd moskiewskiej załogi nad Wisłę, połączony będzie z aż sześcioma klubowymi koncertami!Pagan folkmetalowa formacja zaczęła działalność w 2002 roku. Najdłuższy staż w kapeli ma jej najbardziej charakterystyczna postać, charyzmatyczna wokalistka Masza Archipowa, zawsze odziana na scenie niczym członkini bandy Robin Hooda. Wspierają ją: Rusłan "Kniaź" Rosomachierow (gitara basowa), Siergiej "Lazar" Atraszkiewicz (gitara), Władimir "Volk" Rieszetnikow (flet, dudy) i Andriej Iszczenko (perkusja). Arkona łączy elementy folkowe i metalowe, korzystając przy tym z dość bogatego instrumentarium, a w tekstach nawiązuje do tradycji przodków, do legend, baśni, podań, etc. W ciągu niespełna 20 lat istnienia Rosjanie zagrali na chyba wszystkich liczących się festiwalach metalowych w Europie. Podczas serii polskich koncertów będą promować wydaną w 2018 roku płytę "Khram" (Napalm Records).Sprawdź, jeśli lubisz: Eluveitie, Korpiklaani, Thy Worshipper, Finntroll, Skyforger...
http://www.arkona-russia.com


https://www.facebook.com/arkonarussia


https://www.youtube.com/watch?v=bW0-UxyXpUo✅ HELROTH (Polska) pagan folk metal:Warszawski pagan folkmetalowy septet Helroth narodził się grudniową porą w roku 2012 z inicjatywy Marthy (flety, wokal), Zapora (gitara) i Ernesta (skrzypce). Państwo nie marnowali czasu i już parę miesięcy później stworzyli demówkę (marzec 2013), a po wakacjach, we wrześniu tego samego roku ukazała się debiutancka EP-ka "Wataha" zawierająca pięć kompozycji, w których wspaniale wykorzystano skrzypce i flety.Helroth miał okazję koncertować z takimi uznanymi formacjami jak Ensiferum, Skyforger, Metsatöll, Arkoną, Percival Schuttenbach, Eluveitie, Skálmöld. Warszawianie koncertowali też poza granicami Polski, chociażby w Niemczech, Włoszech, Francji i na Słowacji. W 2016 roku ukazała się jedyna jak na razie płyta zespołu, zatytułowana "I, Pagan" promowana przez utwór i teledysk "Wiedźma". Kawałek idealnie łączący metalową dynamikę i element strachu (wokal Marthy) z surowością, pierwotnością i ludycznością muzyki folkowej.Dodajmy jeszcze, że perkusistą Helroth jest Marcin Ścierański, syn legendarnego basisty Krzysztofa, znanego, chociażby z Laboratorium.Sprawdź, jeśli lubisz: Ensiferum, Skyforger, Metsatöll, Arkona, Percival Schuttenbach, Eluveitie...
https://www.facebook.com/Helroth


https://www.youtube.com/watch?v=BGfUwNFvwBo✅ VARMIA (Polska) black metal, folk:Połączenie black metalu i folku to sztuka niełatwa, a hybryda, która nie budzi zażenowania i nie odpycha, jest towarem spotykanym dość rzadko. Do tych, którym takie krzyżówki dobrze się udają, jest powstała w 2016 roku z inicjatywy gitarzysty Lasoty olsztyńska Varmia.Wystartowali mocnym akcentem, bo od płyty "Z mar twych", która ukazała się w rok po założeniu zespołu i pokazała, jak muzycy chcą oddać hołd początkom polskiego black metalu. Nagrany całkowicie "na setkę" materiał wzbudził spore zainteresowanie i zebrał zasłużone pochwały. Duch słowiański plus blackmetalowa wściekłość naprawdę zrobiły wrażenie.Minęło ledwie parę miesięcy i Varmia ogłosiła premierę drugiej płyty. Wydana w kwietniu 2018 roku płyta "W ciele nie" wydana została przez legendarną podziemną wytwórnię Pagan Records. Aby lepiej poczuć ducha dawnych czasów, muzycy nagrywali w studiu zorganizowanym w starej stodole, a wokale oraz instrumenty etniczne na żywo w warmińskich lasach. Nie był to zabieg, mający jedynie wywrzeć wrażenie. Dzięki temu Varmia stworzyła porywający black metal z folkową dzikością i ludycznym charakterem.


Sprawdź, jeśli lubisz: Eluveitie, Korpiklaani, Thy Worshipper, Finntroll, Skyforger...
http://www.arkona-russia.comhttps://www.facebook.com/arkonarussiahttps://www.youtube.com/watch?v=bW0-UxyXpUo


Informacje o biletach

Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncerty dostępne od 22.06 na:

https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

5

października

18:30

70/80 zł

Informacje o biletach